אודות רובינגרופ

הקבוצה, אשר נוסדה בשנת 1981, מתמחה בייזום, ביצוע ושיווק פרויקטים בתחום הבניה למגורים ולמסחר. פעילותה כוללת רכישת קרקעות וייזום בניה למגורים, בניה להשכרה על פי חוק עידוד השקעות הון, עסקאות קומבינציה, שימור מבנים, נדל"ן מניב וכן עסקאות פינוי בינוי ותמ"א 38. במהלך ארבעת העשורים האחרונים, ביצענו מגוון רחב של פרויקטים בישראל, גרמניה ופולין.

הצוות שלנו

מנכ"ל: אורי רובין

מר רובין מוביל את פעילות הקבוצה למעלה מ-36 שנים. אורי בעל ניסיון עשיר בתחומי הבניה והיזמות. שימש בתפקידים ציבוריים בכירים, בהם יו"ר וועדת העבודה של התאחדות בוני הארץ ויו"ר וועדת העבודה נשיאות הארגונים העסקיים.

יו"ר: גלעד מורן

סמנכ"לית: שמאית מקרקעין אורלי אלטשולר

מכירות ופרויקטים: רותם מורן

מנהל כספים: רו"ח ברוך רובינוב

יועץ משפטי: עו"ד ירון גבר

תחומי פעילות

בארץ בכלל ובעיר תל אביב בעיקר, המהווה חלק נכבד מתחום פעילות של רובינגרופ, הוכרו מבנים רבים, כחלק מהכרזת אונסקו על תל אביב כ"עיר הלבנה" כמבנים לשימור. התפיסה העומדת מאחורי תכניות השימור השונות הינה ההכרה בערכים הסטורים חשובים לצד שילובם בתכנון העירוני המתפתח.

רובינגרופ, יוזמת וממשיכה ליזום פרויקטים במבנים שהוכרו לשימור יודעת ומכירה במורכבות שבתכנון, יזום וביצוע בפועל של פרויקטים בבניינים אלו. בין שהשימור מוגדר "שימור קל" לבין שהוגדר כ"שימור מחמיר".

ישן לצד חדש, שימור לצד התחדשות, הם שמנחים את רובינגרופ בפרויקטים לשימור, שלב אחר שלב, לחידוש פני העיר תוך שימור ערכי אדריכלות היסטוריים.

בישראל, תחום ההתחדשות העירונית ידוע בעיקרו בפרויקטים מסוג תמ"א 38 ומתחמי פינוי בינוי. בשני המקרים, מבנים ישנים עוברים הליך מאסיבי של חיזוק ושיפוץ או לחילופין נהרסים קליל ותחתם נבנה פרויקט מגורים חדש.

במרבית המקרים הדירות הישנות מאוכלסות ע"י דיירים, שוכרים או בעלי דירות, הנאלצים לפנות את דירותיהם לשם בנית הפרויקט אשר בסיומו יפגשו שוב את דירתם החדשה המחוזקת והמושבחת.
לאור הניסיון רב השנים, יודעת רובינגרופ כי בפרויקטים מסוג אלו, אשר לעיתים מוצאים עצמם הדיירים שותפים פיזיים באתר הבניה, הכרה בחוסר הנוחות, יחס אישי, שיתוף הדיירים כל זאת לצד שמירה על זכויותיהם ומתן ערבויות וביטחונות, לרבות החזר שכ"ד, מהווים את הבסיס להתקשרות מיטבית לצורך הקמתו של הפרויקט החדש.

בימים אלו ממש פועלת החברה להקמתו של פרויקט נוסף מכח החוק לעידוד השקעות הון. בפרויקט זה נהרס בנין מגורים וקומת מסחר ישנה ובמקומם קם מבנה חדש ויפיפה אשר בו רק חלק מהדירות ושטחי המחסר ישווקו למכירה אך חלקם הגדול יוותר להשכרה.

רובינגרופ הינה חברה יזמית בעלת ניסיון רב וידע מקצועי נרחב, הפועלת בתחום ההתחדשות העירונית, בונה במתחמי פינוי בינוי ומקימה פרויקטים חדשים של תמ"א 38 תוך שימוש במיטב המוחות, המתכננים, היועצים והאדריכלים הטובים ביותר ובכך מתאפשרת הגשמת החלום והפיכתו למציאות.

ע"מ להפיק את המיטב מנכס מקרקעין משתפת רובינגרופ, פעולה עם בעלי קרקע בעסקאות שונות בהן עסקות קומבינציה, לפיהן, החברה בונה על הקרקע את הפרויקט על חשבונה ובסיום הבניה משייכת חלק מיחידות הפרויקט לבעל הקרקע וחלקן הנותר משויך לחברה והכל בהתאם לאחוזי שיוך שסוכמו מראש.

בעסקאות קומבינציה, היבטי מיסוי מורכבים, היטלי השבחה, אגרות בניה ופיתוח לוחות הזמנים של הפרויקט ובעיקר הביטחונות שניתנים לבעלי הקרקע הינם חלק מהנושאים החשובים שיש להביאם בחשבון זאת לאור העבודה שבעסקה כזו בעלי הקרקע נהנים למעשה מהתשואה רק בסיום הפרויקט.

אמינות, ידע מקצועי וניסיון רב שנים של רובינגרופ בעסקאות מסוג אלו, ורבות נוספות בהן, עסקת תמורות, עסקת מתן שירותי בניה ועסקאות רבות נוספות, הן שימנעו כשלים ויבטיחו לבעלי הקרקע הסכם המגן על זכויותיהם וממקסם את זכויות המקרקעין כל זאת על מנת לקיים עסקה מיטבית לצדדים לצורך השלמתו בזמן ובאיכות מובטחת של פרויקט מקרקעין מוצלח !

אורי רובין יו"ר ועדת עבודה של נשיאות הארגונים העסקיים, מארח את משלחת ארגון העבודה הבינלאומי.

הצוות

אורי רובין

בעלים ומנכ"ל

uri@rubingroup.co.il

גלעד מורן

יו"ר

gilimoran@gmail.com

עו"ד ירון גבר

יועץ משפטי

yaron@gaverlaw.com

אורלי אלטשולר

סמנכ"לית ושמאית מקרקעין

orly@rubingroup.co.il

רותם מורן

מנהל פרויקטים

rotem@rubingroup.co.il

רו"ח ברוך רובינוב

מנהל כספים

baruh@rubingroup.co.il

טולי כהן

מנהלת משרד

tuli@rubingroup.co.il

דילוג לתוכן