סמאטס 24, ת"א

בניין יוקרתי ומרהיב ביופיו בצפון הישן של תל אביב, אשר יגדיר מחדש את הסביבה האורבנית המתחדשת של העיר.

לאחר הריסת 3 בניינים קיימים המכילים 38 יחידות דיור יוקם בניין בן 9 קומות, אשר יכלול כ 70 יחידות דיור, מעל למרתפי חנייה ואחסנה.

הפרויקט יכלול דירות גן, דירות גג ודירות טיפוסיות בנות 2 עד 5 חדרים כאשר לכל דירה תשויך חניה.

הפרויקט ממוקם בשדרות סמאטס היוקרתיות, השוכנות בלב הצפון הישן של תל אביב.

המרקם העירוני של הצפון הישן הינו ייחודי מסוגו בעולם, הן בזכות מבניו והן בזכות תכנונו האורבני, וחלקו אף הוכר כאתר מורשת עולמית כחלק מהעיר הלבנה.

שדרות סמאטס הינן רחוב ללא מוצא שבקצהו מתחם חניה שכונתי. כתוצאה מכך, נהנים דיירי הרחוב מפרטיות מרבית ומפתרון חנייה נוח עבור אורחיהם.

מתחם הפרויקט מצוי במרחק הליכה מכיכר המדינה, כיכר מילאנו ומרכזי הספורט והשעשועים של פארק הירקון. כמו כן, סמוך הוא לרחובות הראשיים יהודה המכבי וויצמן, על מגוון מרכזי הבילוי והפנאי השוכנים בהם.

השילוב יוצא הדופן בין סביבה שקטה ואותנטית לנגישות מרבית למוקדי בילוי, פארקים ומבני ציבור הנחה אותנו בתהליך גיבוש אופיו של הפרויקט – והוא גם זה שמקנה לו יחוד ואטרקטיביות יוצאת דופן.

החברה שלנו זרעי ג'נסיס עוסקת בטיפוח ויצור של זרעים אורגניים של ירקות תבלינים ופרחים.

כל הייצור והטיפוח שלנו נעשה בישראל בחווה שלנו בישוב אשלים שבנגב.

משרדי ההנהלה נמצאים ברחובות בפארק המדע, רחוב מנחם פלאוט 10. אנחנו שוכרים את המשרדים ברחובות מידי קבוצת רובין החל משנת 1998.

קרן לוי
מנהלת משרד

חברת LogicBio Therapeutics היא חברה בינלאומית, העוסקת בפיתוח טיפול חדשני למחלות גנטיות. הנהלת החברה ממוקמת בקיימברידג', בוסטון ואילו אתר המחקר והפיתוח ברחובות, ישראל.

אתר המו"פ הוקם בבניין ברחוב פלאוט מנחם 10, אשר בבעלותם של רובינגרופ ושות'. זכינו לתמיכה מצד הבעלים בכל שלבי ההקמה, התאמה של צרכי החברה, התחשבות בלוחות זמנים קצרים ויחס אוהד לאורך כל הדרך.

מאחלים להמשך שיתוף פעולה מוצלח,

ד"ר יעל חיון
מנהלת האתר

אנו מאמינים בכוחה של האדריכלות ליצור שינוי ולהצמיח קהילתיות

הפרויקטים אותם אנו מתכננים נובעים מנקודת מבט סביבתית וברת קיימא וגאים להיות חלוצים בתחום

לוטן אדריכלים

צור קשר

צרו איתנו קשר 09-9500552
או רשמו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

    דילוג לתוכן